Diuretyki

Diuretyki są substancjami regulującymi poziom wody w organizmie zazwyczaj są naturalnymi wyciągami roślinnymi, które pomagają Ci zachować równowagę płynów w organizmie. Mają na celu pozbycie się nadmiaru wody i są silnie moczopędne. Występują również pod nazwą natriuretyki, ponieważ mają bezpośredni wpływ na nerki.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Działanie diuretyków

Kiedy jesteś w okresie redukcji wagi, często występuje zjawisko zatrzymywania wody w organizmie. Ma na to wpływ także wysoki poziom stresu czy niska kaloryczność posiłków. W sytuacji gromadzenia się dużej ilości wody w organizmie nie musisz katować się dietami redukcyjnymi. Ponieważ możesz rozwiązać ten problem stosując odpowiedni diuretyk. Dzięki temu uregulujesz gospodarkę wodną organizmu w skuteczny i szybki sposób. Pozwoli Ci to także dostrzec efekty Twojej pracy nad sylwetką, mięśnie będą silniejsze.

Kto powinien stosować diuretyki?

Diuretyki będą odpowiednie dla osób, które dążą do posiadania idealnej sylwetki i chcą pozbyć się nadmiaru wody, która gromadzi się w organizmie. Nie powinny ich stosować osoby z niewydolnością nerek.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.