Żele energetyczne

Żele energetyczne są uznawane za skoncentrowane źródło energii. Są bardzo dobrze przyswajalne, a co najważniejsze nie obciążają żołądka. Prawdopodobnie największą grupą zwolenników tego suplementu są biegacze, nie bez powodu. Sprawdź, czym charakteryzuje się ten typ odżywek i dobierz najlepszy do swojej diety i stylu życia.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Nutrend Carbosnack 55g
Oczekiwanie na dostawę
Żele energetyczne

Nutrend Carbosnack 55g

Nutrend
przewaga węglowodanów prostych nie zawiera tłuszczów praktyczna forma tubki

Działanie żeli energetycznych

Żel energetyczny dostarcza do Twojego organizmu łatwo przyswajalne węglowodany, które są Ci niezbędne podczas długotrwałego wysiłku fizycznego.

Co zawierają żele energetyczne?

Skład żeli energetycznych zazwyczaj jest doskonale dobrany i przeanalizowany tak, aby były one najbardziej skuteczne. W ich skład wchodzą m.in.:

  • węglowodany takie jak glukoza, maltoza czy skrobia
  • cukry proste, które są źródłem energii
  • kofeinę, guaranę i środki pobudzające
  • elektrolity takie jak sód i potas

Kto powinien korzystać z żeli energetycznych

Żele energetyczne to doskonały zastrzyk energii, dlatego powinieneś wprowadzić ten suplement do swojej diety jeśli uprawiasz sporty wytrzymałościowe, kolarstwo lub biegi długodystansowe.

W żelach będziesz mógł też znaleźć kawałki owoców, które sprawią, że ten energetyczny zastrzyk będzie miał bardziej naturalną formę.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.