Vitargo

Vitargo zdecydowanie jest liderem jeśli mowa o szybkim uzupełnieniu energii podczas aktywności fizycznej. Vitargo jest napojem węglowodanowym, który jest wykorzystywany przez profesjonalnych sportowców, ale mogą z niego korzystać również amatorzy i z pewnością również zauważą u siebie wręcz olimpijskie wyniki. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom możesz być pewien, że stosujesz suplement z najwyższej półki.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Co to jest vitargo?

Suplementy typu vitargo to węglowodany, które najszybciej uzupełniają poziom glikogenu w mięśniach. Vitargo jest pozyskiwane ze skrobi jęczmiennej. Jest produktem ultra-hipotoniczny o niskiej osmozie, dzięki czemu transportowanie węglowodanów z układu trawiennego do mięśni jest znacznie szybsze. Warto również zauważyć, że vitargo jest stosunkowo tanim suplementem, w porównaniu do tego co możesz dzięki niemu zyskać.

Kto powinien stosować vitargo?

Najczęściej jest wybierany przez osoby uprawiające sporty wytrzymałościowe, ale korzystają z niego również sportowcy trenujący inne dziedziny sprawdza się również w grach zespołowych. Ten suplement mogą przyjmować również amatorzy chcący poprawić swoją wydolność i kondycję. Może być stosowany przed, po i w trakcie treningu.

Zalety vitargo

O zaletach vitargo wiedzą olimpijscy mistrzowie, poznaj główne zalety suplementu, który cieszy się taką popularnością:

  • szybko się wchłania
  • ekspresowo uzupełnia energię podczas treningu
  • nie obciąża żołądka
  • jest szybki w przygotowaniu
  • przyczynia się do budowania tkanki mięśniowej
  • w połączeniu z innymi suplementami doskonale nawadnia tkankę mięśniową
Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.