Gainery od 40% Białka oraz Bulki

Gainery typu bulk

to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzą są w trakcie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, które mają tendencję do magazynowania również tkanki tłuszczowej przy zwiększonej podaży kalorii. Proporcja 1:1 pozwala na dostarczenie odpowiedniej ilości aminokwasów, a węglowodany stanowią łatwodostępne źródło energii. Dodatkowo większość tego typu odżywek jest wzbogacona o środki anaboliczne i antykataboliczne, co przynosi znacznie lepsze efekty w budowaniu masy mięśniowej. Gainery typu bulk nadają się także dla osób, które chcą zwiększyć swój dzienny bilans energetyczny, a nie są w stanie przejeść tak dużej ilości posiłków. Tego typu odżywki są też znacznie łatwiej przyswajalne, a wysoka koncetracja składników odżywczych w małej objętości sprawia, że bulki od kilku lat są nieodłącznym elementem diety sportowców w okresie masy oraz osób mających problemy ze zbyt niską wagą ciała.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Najważniejsze jednak jest to, aby stosować go w okresie okołotreningowym, gdzie energia ze spożytych kalorii szybko zostanie zużyta na procesy anaboliczne oraz odpowiednio przygotuje nasz organizm na wzmożony wysiłek.

Istnieje wiele kombinacji jeżeli chodzi o stosowanie gainera. Można go zażywać wraz  z innymi suplementami, a także dodatkowo z odżywką białkową, aby zapewnić odpowiedni budulec dla naszych mięśni. 

Gainery a odżywki typu bulk - różnice

Gainer gainerowi nierówny, poszczególne produkty różnią się między sobą przede wszystkim stosunkiem białka do węglowodanów. Jeśli stosunek ten jest mniej więcej 50/50 mamy do czynienia z odżywką typu bulk, szczególnie polecaną gdy nasze zapotrzebowanie kaloryczne znacznie wykracza poza normy, które jesteśmy w stanie uzupełnić z posiłków. Suplementy typu bulk to również substytut posiłku, aczkolwiek z innym udziałem poszczególnych makroskładników w składzie. Zwiększona podaż białka może okazać się bardzo korzystnym zabiegiem dla osób uprawiających sporty siłowo-sylwetkowe, z uwagi na fakt, iż ich diety opierają się głównie na wysokiej podaży białka, a przy tym odpowiedniej podaży węglowodanów. Co więcej, produkt ten może okazać się przydatny dla osób, które mają problem z nadmiernym odkładaniem się tkanki tłuszczowej w przypadku spożycia nadmiernej ilości węglowodanów, w tym cukrów prostych, które również znajdują się w składzie opozycyjnego produktu, jakim jest gainer.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.