Gainery do 20% Białka

Zbilansowana odżywka wysokokaloryczna, w skład której wchodzą białka i węglowodany. Stanowi doskonałe uzupełnienie kalorii w diecie sportowców, przeznaczona zarówno do budowania masy mięśniowej, jak również regeneracji potreningowej.

Gainery to odżywki, które zwiększają dzienny bilans kaloryczny organizmu. Stanowią kompozycję białek i węglowodanów w różnym stosunku.

Idealne rozwiązanie dla sportowców, którzy borykają się z problemem nabrania wagi i nie mają czasu na kompletną dietę. Dosyć często stosuje się gainery razem z kreatyną mono, ponieważ mają bardzo dobre wspólne działanie. Nie koligują z innymi suplementami diety, a ich smak i rozpuszczalność zazwyczaj są na wysokim poziomie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Gainery do 20% białka - przeznaczenie


Gainery stosujemy głównie przy cyklu nabierania masy i oczywiście tutaj będą najlepsze efekty. Gainery ze składowo większą ilością węglowodanów szczególnie sprawdzą się dla ektomorfików - osób ze szczupłą budową ciała, które mają trudności w budowie tkanki mięśniowej mimo treningów i zwiększonej kaloryki (tzw. 'szybka przemiana materii'). Oznacza to, że organizm szybko wykorzystuje zapasy energetyczne, które nie mają czasu przerodzić się w tkankę tłuszczową.Taka osoba, aby budować masę mięśniową, potrzebuje spożyć nawet kilkaset więcej kalorii w ciągu dnia, niż endomorfik, czyli osoba z tendencjami do tycia. Chyba nie trzeba wspominać o tym, że zdobycie masy wiąże się z przyjmowaniem ogromnych porcji kalorii dziennie. Dla niektórych osób może to stanowić problem. Z pomocą przychodzą właśnie gainery z zawartością białka poniżej 20%, które ektomorficy powinni przyjmować kilka razy dziennie, jako uzupełnienie posiłków.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.