Inne odżywki białkowe

Każdy z nas od czasu do czasu musi gdzieś wyjechać w sprawach służbowych bądź osobistych. Często takie podróże mają negatywny wpływ na dietę. Hamburgery, pizza, spaghetti czy słodycze to najwięksi wrogowie organizmu człowieka. Jedzenie w biegu wcale nie musi sabotować wysiłku jaki wkładamy w treningi, dlatego poniżej przedstawiamy praktyczne rozwiązania, dzięki którym utrzymasz swoją dietę w ryzach.

Świetne rozwiązania w postaci proteinowych naleśników, żeli czy shake'ów

Żyjesz w biegu i nie masz czasu na pożywne śniadanie ? Odpowiedzią będzie Activlab Protein Breakfast. 
Gdy dopadnie Cię mały lub duży głód na pomoc przychodzą proteinowe naleśniki od Ostrovit. Praktyczne i wygodne w stosowaniu, zawsze możesz je mieć pod ręką niezależnie czy jesteś w trasie czy akurat nie jesteś w stanie przygotowywać czasochłonnych, skomplikowanych posiłków. Zamień tłuste kaloryczne przekąski na coś zdrowego i pysznego!

Aktywne filtry

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.