Matriksy Białkowe

Mieszanki białkowe to dobra alternatywa dla osób pragnących wyrównać niedobory w diecie jak i skupić się na budowie tkanki mięśniowej.

Matriksy białkowe to nic innego jak połączenie kilku rodzajów białek

takich jak Koncentrat WPC, Hydrolizat WPH,  białka jajeczne i kazeinowe. Dzięki tej kombinacji uzyskujemy wyśrodkowane połączenie szybko oraz wolnowchłanialnych białek. Mieszanki białkowe to dobry wybór jeśli szukasz uniwersalnego produktu nadającgo się zarówno do zrzucania wagi, jak i budowania tkanki mięśniowej.

Aminokwasy wchodzące w skład matriksów białkowych wchłaniają się etapowo,

dzięki czemu ryzyko katabolizmu jest zminimalizowane, a nasz organizm jest stale zaopatywany w składniki odżywcze. Różnica między poszczególnymi matriksami białkowymi jest drobna i polega na odmiennej zawartości aminokwasów.

Aktywne filtry

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.