Hydrolizaty – WPH

Hydrolizaty białka serwatkowego (WPH) są uznawane za najczystsze białko o bardzo dobrej wchłanialności, zawiera nawet 100 proc. zawartości białka. Podobnie jak koncentrat białka serwatkowego oraz izolat białka serwatkowego, pochodzi z mleka. Jest otrzymywany metodą hydrolizy enzymatycznej.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Działanie Hydrolizatów - WPH

Hydrolizaty WPH dostarczają odpowiednią liczbę aminokwasów i pomagają odbudować organizm po wyczerpującym treningu. Szybkie wchłanianie się suplementu w organizmie powoduje, że składniki odżywcze są szybko transportowane do celu. Suplementy z tej kategorii posiadają działanie anaboliczne i sprzyjają transportowi glukozy oraz aminokwasów z krwioobiegu do tkanki mięśniowej. Hydrolizaty białkowe odpowiadają za stymulowanie insuliny. Nasilają się procesy naprawcze oraz zatrzymywane jest szkodliwe działanie kortyzolu, czyli hormonu stresu.

Największe zalety Hydrolizatów - WPH

Hydrolizaty mają wiele zalet, ale przede wszystkim warto podkreślić, że:

  • szybko się wchłaniają
  • są bogatym źródłem aminokwasów rozgałęzionych
  • nie zawierają cukru
  • nie zawierają tłuszczy typu trans
  • wspomagają regenerację
  • wspierają wzrost masy mięśniowej

Dla kogo jest przeznaczony hydrolizat białka serwatkowego?

Hydrolizaty WPH możesz wykorzystać zarówno, gdy budujesz masę mięśniową i chcesz żeby była wysokiej jakości oraz w czasie redukcji tkanki tłuszczowej, kiedy ważne jest szybkie zahamowanie katabolizmu.

Hydrolizat WPH jest poddawany procesowi wstępnego trawienia (za pomocą rozpuszczenia wiązań), dzięki temu czas trawienia i wchłaniania aminokwasów występujących w białku serwatki jest znacznie krótszy. Są polecane osobom z problemami trawiennymi oraz dużymi ograniczeniami w sferze odżywiania, które nie tolerują laktozy, diety ketogeniczne (ograniczanie węglowodanów) lub alergie pokarmowe. Często są wykorzystywane przez sportowców uprawiających kulturystykę, sporty wyczynowe czy sylwetkowe. Najlepiej przyjmować hydrolizaty WPH rano, po przebudzeniu i bezpośrednio po treningu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.