Staki Kreatynowe

Mieszanki różnorodnych kreatyn, które będą doskonałym wyborem dla każdego, kto chce korzystać z dobra kreatyny w jak najlepszy i najbardziej skuteczny sposób. Suplementacja stakami kreatynowymi wzmacniają wytrzymałość beztlenową oraz siłę mięśni. Mają wysoką zawartość składników, które optymalizują transport kreatyny do mięśni, mają zazwyczaj lepsze działanie niż inne produkty kreatynowe. W tej kategorii znajdziesz produkty z ogromnej gamy staków kreatynowych, wyselekcjonowaliśmy je specjalnie z myślą o najlepszych efektach Twojego treningu.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Co to jest stak kreatynowy?

Staki kreatynowe są mieszankami, które uzupełniają kreatynę w aminokwasy, węglowodany i inne składniki, które wspierają proces jej przyswajania. Co sprawia, że wyniki treningu będą dla Ciebie bardziej zadowalające.

Działanie staków kreatynowych

Mieszanki kreatyny z innymi składnikami wpływają pozytywnie na intensywność Twojego treningu, zapewniają wzrost masy (bez zbędnych tłuszczy) oraz przedłużają wytrzymałość mięśniową.

Kto powinien stosować staki kreatynowe?

Możesz stosować staki kreatynowe przed oraz po treningu. Jednak zakłada się, że ich działanie jest znacznie skuteczniejsze jeśli użyjesz ich po wysiłku fizycznym. Są przeznaczone dla osób aktywnie wykonujących różnorodne sporty, możesz z nich korzystać jeśli Twoje treningi są krótkie i intensywne oraz w przypadku, gdy skupiasz się na aerobowym czyli jest on długi, ale o niskiej intensywności.

W jakich formach występuje kreatyna?

Najpopularniejsze formy chemiczne kreatyny w suplementach to:

  • jabłczan
  • monohydrat
  • chelat aminokwasowy
  • ester etylowy
  • pirogronian
  • chlorowodorek

Staki kreatynowe potęgują działanie kreatyny, masz wiele możliwości wystarczy, że odpowiednio dobierzesz zawartość suplementu do swojego treningu i celu, który sobie obrałeś. Spowoduje to, że zauważysz postępy w swoich treningach.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.