Kreatyna HCL

Kreatyna HCL to skoncentrowany chlorowodorek kreatyny. Wpływa on na zwiększenie masy mięśniowej oraz doda im energii i mocy. Poprawi wydolność fizyczną i zwiększy Twoją wytrzymałość. Kreatyna HCL jest bardzo dobrze wchłaniana przez Twój organizm, łatwo rozpuszcza się w wodzie i ekspresowo przenika do krwi, nie powodując przy tym obciążenia nerek. Bardzo ważne jest to, że jest bezpieczny dla Twojego organizmu. W tej kategorii znajdziesz suplementy zawierające kreatynę HCL i z łatwością dobierzesz ją do swojego codziennego treningu i diety.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Działanie kreatyny HCL

Chlorowodorek kreatyny charakteryzuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością, jest ona wyższa niż w przypadku jej konkurentów. Dlatego też możesz zażywać mniejsze ilości niż np.. w przypadku monohydratu, a efekty będą bardziej efektywne. Kreatyna HCL pozwala na zwiększenie masy mięśniowej. Jest odporny na zmianę pH w przewodzie pokarmowym, czyli nie zostanie przetworzony na kreatyninę.

Najważniejsze zalety Kreatyny HCL

Suplementy, które przyjmujemy powinny być dostosowane do Twojego zdrowia oraz stylu treningu. Sprawdź, jakie są największe zalety kreatyny HCL:

  • organizm zatrzymuje znacznie mniej wody
  • jest bezpieczna dla żołądka, nie obciąża go
  • nie obciąża nerek
  • bardzo rzadko występują skutki uboczne po zażyciu tego suplementu, dlatego nadaje się dla osób z problemami żołądkowo-jelitowymi

Kto powinien stosować kreatynę HCL?

Suplementy z kreatyną HCL są zazwyczaj stosowane przez osoby aktywne fizycznie i amatorów ruchu oraz przez profesjonalnych sportowców. Jest to dobry suplement dla osób uprawiających fitness, kulturystykę oraz gimnastykę. Warto zauważyć, że chlorowodorek kreatyny jest odporny na zmiany pH w przewodzie pokarmowym, co oznacza, że nie zamieni się na kreatyninę. Zażywając kreatynę HCL nie obciążasz dodatkowo swojego organizmu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.