Jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny jest suplementem diety, będącym połączeniem kwasu jabłkowego z kreatyną. Jest to stabilna forma, która ma znacznie silniejszą formę i strukturę od monohydratu. Oznacza to, że ma większą odporność na enzymy żołądkowe. Kreatyna, która jest związana z molekułami kwasu jabłkowego jest znacznie lepiej wchłaniana przez organizm. Nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie i odpowiednio wpływa na gospodarkę wodną. Kto powinien ją stosować i jakie jest jej działanie? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Działanie jabłczanu kreatyny

Działanie jabłczanu kreatyny jest zbliżone do monohydratu, czyli odpowiada za transport ATP do miejsc, w których występuje największe zapotrzebowanie na energię. Wprowadzenie samej kreatyny nie da Ci efektu, którego oczekujesz dlatego łączy się z kwasem jabłkowym. Sprzyja budowie tkanki mięśniowej i poprawia jej jakość. Połączenie kwasu jabłkowego z kreatyną, ma na celu lepsze wchłanianie kreatyny i zwiększyć stabilność w Twoim organizmie.

Kto powinien stosować jabłczan kreatyny?

Jabłczan kreatyny sprawdzi się u osób, które uprawiają sporty sylwetkowe, sporty siłowe, lekkoatletykę, kolarstwo, piłkę nożną, piłkę ręczną (wszystkich sportów zespołowych), sportów walki, kolarstwo oraz dyscypliny siłowe i wytrzymałościowe. Jest polecany dla osób z dłuższym stażem w sporcie lub dla sportowców, którzy są w trakcie redukcji wagi.

Zalety jabłczanu kreatyny

  • stymuluje zdolności wysiłkowe organizmu
  • powoduje wzrost energii
  • pomaga budować beztłuszczową masę ciała
  • zwiększa możliwości regeneracyjne organizmu

Jabłczan kreatyny możesz spotkać również pod takimi nazwami jak:

  • TCM
  • TRI-CREATINE MALATE
  • DI-CREATINE MALATE

Jabłczan kreatyny doskonale poprawia jej przyswajalność i jest uznawany za jej korzystniejszą formę. Masa mięśniowa wytwarzana podczas stosowania jabłczanu kreatyny ma lepszy zarys i definicję. Przez to, że jabłczan nie zatrzymuje wody jest polecany nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale i amatorom ruchu,

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.