Monohydrat

Osoby uprawiające różne dziedziny sportu chętnie wybierają monohydrat, który będzie dostosowany do rodzaju wykonywanego treningu. Monohydrat kreatyny jest najbardziej przebadaną i sprawdzoną formą kreatyny. Synteza kreatyny w organizmie to długotrwały proces, dlatego ważne jest samodzielne uzupełnianie jej.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Co to jest monohydrat kreatyny?

Monohydrat kreatyny jest najbardziej popularną i najtańszą formą kreatyny w suplementach diety. Monohydrat kreatyny to połączenie cząsteczki wody z cząsteczką kreatyny. Kreatyna występuje w organizmie z glicyny, argininy oraz metioniny.

Działanie monohydratu kreatyny

Kreatyna podtrzymuje odpowiedni poziom ATP, które jest bardzo ważne pomiędzy treningami. Wspomaga również resyntezę fosfokreatyny. Kreatyna hamuje starzenie się komórek, to jednak nie wszystko, przyczynia się ona również do zwiększenia masy mięśniowej i poprawy regeneracji mięśni po treningu. Dla wielu sportowców, którzy decydują się na suplementację monohydratem kreatyny ważne jest również to, że obniża poziom zakwaszenia mięśni.

Największe zalety monohydratu kreatyny:

  • dokładnie przebadana
  • pompuje mięśnie
  • jest korzystna cenowo
  • po krótkim czasie możesz zauważyć efekty
  • ma wiele możliwości: przyrost mięśni, zmniejszanie katabolizmu mięśni

Kto powinien stosować monohydrat kreatyny?

Monohydrat kreatyny jest odpowiednim suplementem dla osób, które zajmują się kulturystyką, sportami wytrzymałościowymi czy też fitnessem. Doskonale wpływa na budowanie masy i na kształtowanie sylwetki. Niezależnie od płci jest suplementem, który pozytywnie wpływa na jakość wykonywanego treningu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.