Kreatyna

Kreatyna jest substancją wspierającą Twój organizm w wygenerowaniu większej ilości energii. Niezależnie od tego czy planujesz lekkie ćwiczenia czy wymagający trening, który znacznie obciąży Twoje ciało.

Kreatyna to ceniony suplement wśród profesjonalistów i amatorów

Składa się z trzech głównych aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Kreatyna jest transportowana przez krew do Twoich mięśni, wytwarza energię w połączeniu z fosforanem. Gdy stosujesz kreatynę zwiększa się Twoja wytrzymałość oraz wydajność Twojego organizmu, oznacza to, że pozwala Ci budować mięśnie i pomaga radzić sobie z większymi ciężarami.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Jak działa kreatyna?

Kreatyna jest jednym z najsilniej działających suplementów diety wspomagających budowę tkanki mięśniowej. Kreatyna jest bezpiecznym suplementem i zazwyczaj nie wywołuje skutków ubocznych. Ten suplement stosowany jest zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i przez początkujące osoby aktywne fizycznie.

Długotrwałe uzupełnianie kreatyny przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz chroni je przed rozpadem.

Mięśnie po jej stosowaniu stają się silniejsze i grubsze. Ponadto badania wykazują, że długotrwałe stosowanie kreatyny przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej bez zbierania się dużej ilości wody w organizmie. Kreatyna ma wielu zwolenników wśród sportowców i amatorów między innymi dlatego, że jej skuteczność jest potwierdzona naukowo i jest dokładnie przebadanym suplementem.

Dla kogo przeznaczona jest kreatyna?

Kreatyna to suplement przeznaczony dla osób regularnie uprawiających sport. Z całą pewnością nie nadaje się dla osób, które sporadycznie ćwiczą. Zaleca się głównie do stosowania jej przy sportach siłowych, jednak nie jest to regułą. Kreatynę stosują i chwalą sobie osoby uprawiające sporty wytrzymałościowe czyli np. biegi długodystansowe, triathlony, wioślarstwo, pływanie, gry sportowe.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.