DAA

DAA występuje również pod nazwą kwas d-asparginowy. Jest organicznym związkiem chemicznym, wykazującym charakter kwasowy, należy do aminokwasów białkowych. Kwas asparaginowy występuje w dużych ilościach w przysadce mózgowej. Podawany za pomocą suplementów świetnie się wchłania do organizmu. Suplementy DAA pomagają w produkcji hormonów płciowych, które mają ogromny wpływ na rezultaty Twojego treningu.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Działanie DAA

Kwas d-asparginowy ma na celu zwiększenie poziomu testosteronu w Twoim organizmie. Jest to niezbędny hormon, który wspiera proces budowania masy mięśniowej. Dzięki niemu zachodzi synteza nowych białek mięśniowych, hormon ten przyczynia się do rozwoju płciowego oraz za sprawność seksualną u mężczyzn i wspiera funkcjonowanie libido. Odpowiednia suplementacja DAA prowadzi do wzrostu masy mięśniowej i siły oraz będzie regenerowała Twój organizm po aktywności fizycznej.Dodatkowo DAA chroni obszar neuroendokrynny. Dzięki niemu wspomagane jest wytwarzanie dopaminy potocznie nazywanej hormonem szczęścia. Ma wpływ na koordynację ruchową.

Zalety DAA

Do głównych zalet DAA zaliczamy m.in.:

  • wpływa na zwiększenie ilości testosteronu w organizmie
  • poprawia jakość mięśni
  • podnosi libido
  • wspomaga budowanie masy mięśniowej

Dla kogo jest przeznaczone DAA?

DAA jest przeznaczone dla pełnoletnich sportowców. Zazwyczaj stosują go osoby wykonujące sporty sylwetkowe i siłowe, uprawiające sztuki walki. Sprawdzi się, gdy będzie stosowany przez profesjonalnych sportowców, ale również nie zawiedzie początkujących amatorów tężyzny fizycznej i sportu wspierając wyniki treningu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.