Tribulus

Tribulus występujący również pod nazwą buzdyganek naziemny. Jest jednym z głównych boosterów testosteronu. Jest stosowany głównie w celu zwiększenia libido, ale pomaga również, gdy zabraknie Ci energii do wykonywania treningu, on z pewnością Ci jej dostarczy. Tribulus ma działanie wielokierunkowe, to hormon z grupy androgenów, wpływa na pozytywnie na wytrzymałość organizmu oraz na samopoczucie. Jest także uznawany za afrodyzjak. Buzdyganek naziemny to produkt całkowicie bezpieczny.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Tribulus działanie

Suplementy z tribulusem zazwyczaj są stosowane w walce ze zmęczeniem, niskim libido. Jest także wykorzystywany do formowania sylwetki i budowania tkanki mięśniowej. Dzieje się tak poprzez połączenie z syntezą białek. Tribulus stymuluje produkcję testosteronu w Twoim organizmie. Ten składnik jest wykorzystywany do leczenia prostaty.

Zalety tribulusa

Do głównych zalet buzdyganka naziemnego należą m.in.:

  • zwiększenie tkanki mięśniowej
  • zmniejszenie zmęczenia
  • przyspieszenie regeneracji po treningu
  • spalenie tkanki tłuszczowej
  • wzmocnienie erekcji
  • pobudzanie syntezy białek
  • zwiększenie siły

Dla kogo jest przeznaczony Tribulus?

Tribulus jest wykorzystywany przez sportowców, którzy chcą budować swoją masę mięśniową. Stosują go również pary, które starają się o dziecko oraz mężczyźni z problemami z prostatą i niskim libido. Dodatkowo wspiera w walce z cholesterolem i w problemach z oddawaniem moczu. Zaleca się stosowanie suplementu przez osoby pełnoletnie.

Dodatkowo warto podkreślić, że nie jest to tylko suplement skierowany do mężczyzn, pobudza on również owogenezę u kobiet, czyli proces rozwijania komórek jajowych.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.