Pobudzenie i energia

Jeśli chcesz pobudzić swój organizm i zmotywować go do działania to wybrałeś dobrą kategorię. Właśnie tutaj znajdziesz wyselekcjonowane przez nas produkty, które pozwolą Ci to osiągnąć. Przynoszą efekty nawet przy bardzo wyczerpujących i długich treningach.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Czym są produkty pobudzające?

Produkty pobudzające zazwyczaj zawierają naturalne produkty takie jak kofeinę (występującą w kawie), guaranę, teinę (występującą w herbacie) oraz mateinę (występującą w yerba mate). Substancje te wpływają na układ nerwowy oraz Twoją kondycję fizyczną. Ważne jest uzupełnianie zawartości tych produktów w organizmie, ponieważ po ok 6 godzinach organizm pozbywa się ich i niestety z naszego pobudzenia nici.

Jak działają produkty pobudzające?

Produkty zawierające kofeinę, mateinę i inne pobudzające składniki pomagają blokować Twój apetyt, poprawiają samopoczucie, a przede wszystkim działają jak zastrzyk energii dzięki, któremu masz energię, aby dawać z siebie wszystko podczas treningu i innych życiowych czynności. Podczas stosowania boosterów pobudzających nie możesz zapominać o odpowiedniej suplementacji minerałami i witaminami takimi jak m.in.: potas czy magnez, są nieodzownym elementem każdego boostera czy stymulanta. Bardzo ważne jest to, że pobudzające substancje wpływają na ośrodkowy układ nerwowy co wspiera koncentrację i lepsze samopoczucie.

Zalety suplementów pobudzających

Do największych korzyści stosowania suplementów pobudzających należą:

  • dostarczanie energii do organizmu
  • pomagają spalać tkankę tłuszczową
  • spowalniają zmęczenie
  • wspierają koncentrację
  • zmniejszają stres

Kto powinien stosować suplementy pobudzające?

Pobudzenie ma ogromny wpływ na jakość oraz wyniki Twojego treningu. Dlatego suplementy diety wspierające energię i pobudzenie mają znaczenie jeśli wykonujesz sporty, które wymagają od Ciebie szybkości lub rozwiniętej energii oraz siły. Każdego może złapać zmęczenie i senność w ciągu dnia lub w chwili gdy energia jest najbardziej potrzebna. Dlatego w naszym asortymencie znalazły się też produkty, które zawierają pobudzacze i nie muszą być zażywane przez osoby aktywne.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.