Po treningu

Boostery potreningowe są stosowane przede wszystkim, aby zregenerować organizm po wyczerpującym treningu. To właśnie w tej kategorii znajdziesz produkty z szerokiego asortymentu wspomagającego Twój organizm po każdym wysiłku fizycznym. Potreningówki mają pozytywny wpływ na układ nerwowy, poziom energii oraz stawy. W tej kategorii znajdziesz suplementy, które będą dostosowane do Twojego treningu.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Działanie boosterów potreningowych.

Boostery potreningowe uzupełniają wszystkie braki minerałów i witamin, które powstają w trakcie intensywnego treningu. Uzupełniają m.in.: aminokwasy BCAA, sód, potas oraz magnez. Poprzez stosowanie potreningówek poprawiasz swoje samopoczycie po treningu, pozwalasz na szybszą regenerację organizmu, zwiększasz siłę i nie dopuszczasz do katabolizmu mięśni. Korzystanie z boosterów potreningowych sprawia również, że Twoje treningi w przyszłości będą bardziej efektywne.

Jak stosować potreningówki?

W celu idealnego trafienia w przestrzeń anaboliczną boostery potreningowe powinieneś stosować od razu po zakończonym treningu. Jeśli stosujesz je regularnie możesz liczyć na zauważalne efekty w krótkim czasie, a ciało szybciej będzie się regenerowało i będzie gotowe do kolejnych treningów.

Zalety boosterów potreningowych

Boostery potreningowe mają bardzo pozytywny wpływ na jakość rezultatów Twojego treningu, do ich głównych zalet należą m.in.:

  • dobra wchłanialność
  • przyspieszenie regeneracji po treningu
  • neutralizacja toksyn w organizmie
  • regulacja metabolizmu

Kto powinien stosować potreningówki?

Suplementy potreningowe są przeznaczone dla każdego kto uprawia sport. Nie jest ważne czy profesjonalnie uprawiasz sport czy jesteś początkujący. Z pewnością znajdziesz coś co pozwoli Ci lepiej skoncentrować się po treningu, uniknąć zakwasów i nie dopuścić do katabolizmu mięśni. Każda osoba, która jest aktywna fizycznie jest narażona na utratę niezbędnych minerałów w wyniku wysiłku. Dlatego tak ważne jest, aby uzupełniać je jak najszybciej, z pewnością pomogą Ci suplementy znajdujące się w tej kategorii.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.