Przed Treningiem

Kategoria produktów, która ma na celu zmotywowanie Twojego organizmu do wydajnej i efektywnej pracy podczas nawet najbardziej wymagającego treningu. Poniżej znajdziesz popularne suplementy, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie aktywność fizyczną. Większość z tych suplementów ma podobne działanie, jednak mogą różnić się od siebie zawartością kreatyny, guarany, kofeiny oraz innych substancji. Dlatego zanim zdecydujesz się na dany produkt warto, abyś określił na czym Ci zależy.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Czym są przedtreningówki?

Boostery przedtreningowe pomagają zwiększyć zdolności Twojego organizmu do wyprodukowania energii i utrzymania jej podczas treningu. Podczas treningu bardzo ważne jest pobudzenie organizmu, wpływa to na Twoją motywację jak i na wyniki.

Przedtreningówki zazwyczaj występują z kofeiną, kreatyną, guaraną i innym pobudzającymi substancjami. Najważniejsze jest, aby wybrać takie produkty, które nie pozwolą odczuwać dużego zmęczenia nawet po intensywnym treningu.

Jak działają suplementy przedtreningowe?

Przedtreningówki pobudza Twój organizm poprawia jego wydajność i poprawia koncentrację, a dzięki temu Twój trening będzie bardziej wydajny i efektywny. Dodatkowo dzięki niej Twój organizm jest lepiej ukrwiony, oznacza to, że składniki odżywcze są lepiej transportowane, sprzyja to odbudowie mięśni oraz ich odżywieniu. Przedtreningówki powodują produkcję tlenku azotu, a to pozwala na utrzymanie widocznie “napompowanych” mięśni przez dłuższy czas po treningu.

Zalety przedtrenigówek

Do głównych zalet suplementów przedtreningowych należą:

  • skuteczne pobudzenie
  • zwiększenie koncentracji
  • polepszenie wydajności
  • pompa mięśniowa po treningu

Kto powinien używać przedtreningówek?

Przedtreningówki są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które są aktywnie fizycznie. Zazwyczaj są wybierane przez osoby ćwiczące na siłowni, uprawiające sporty wytrzymałościowe i sporty walki. Produkty przedtreningowe są skierowane również do osób cierpiących na brak energii, przemęczenie i osłabienie, ale nie chcą rezygnować z treningu i chcą dać z siebie wszystko. Jeśli stosujesz rozważnie boostery przedtreningowe zwiększysz możliwości organizmu i sobie nie zaszkodzisz.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.