Aminokwasy Wołowe

Dla każdego, kto nie toleruje laktozy lub jest uczulony na białko mleka, aminokwasy wołowe będą doskonałym rozwiązaniem. Aminokwasy wołowe są bardzo dobrze przyswajalne i pomagają we wzroście masy mięśniowej. Ten rodzaj suplementu pomoże także w przyspieszeniu regeneracji. Aminokwasy wołowe są bardzo skuteczne w swoim działaniu. Zazwyczaj są wykorzystywane przy treningach siłowych i wytrzymałościowych jednak nie stanowi to reguły.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Działanie aminokwasów wołowych

Aminokwasy wołowe są doskonałą alternatywą dla klasycznych aminokwasów do tego są całkowicie bezpieczne. Regeneracja przebiega tak samo skutecznie jak przy standardowych aminokwasach.

Aminokwasy wołowe odpowiadają za wytwarzanie kolagenu oraz skutecznie biorą udział w procesach anabolicznych. Białko wołowe pomaga w budowaniu masy mięśniowej i wytwarzaniu energii. Dzięki odpowiedniemu poziomowi tych aminokwasów w Twoim organizmie hamujesz procesy kataboliczne. Osoby aktywne fizycznie uczulone na białka mleka lub nie tolerujące laktozy z pewnością będą zadowolone z efektów tych aminokwasów i szybko zauważą oczekiwane rezultaty.

Zalety aminokwasów wołowych

Do największych zalet aminokwasów wołowych należą m.in.:

  • szybka wchłanialność
  • działają anabolicznie
  • chronią przed rozpadem mięśni
  • skutecznie wspomagają budowanie tkanki mięśniowej

Warto również dodać, że aminokwasy wołowe posiadają wszystkie zalety wołowiny, jednak nie zawierają szkodliwych tłuszczy.

Kto powinien stosować aminokwasy wołowe?

Aminokwasy wołowe są odpowiednie dla osób, zarówno chcących zbudować masę oraz dla tych, którzy są w trakcie odchudzania. Powinien się na nie zdecydować każdy, kto czynnie uprawia sport, a nie może w pełni korzystać z innej suplementacji, ponieważ nie toleruje laktozy, jest uczulony bądź jego organizm źle przyswaja klasyczne aminokwasy.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.